«Μενοίκιο Cup» 2η φάση.

IMG 4967Το απόγευμα της Τετάρτης ξεκίνησαν οι αγώνες της 2η φάσης του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος παγκορασίδων Α΄ που διεξάγεται στα γήπεδα της Προσοτσάνης και του Νευροκοπίου. Από τις ομάδες που αγωνίζονται για τις θέσεις 1-8, ξεχώρισαν οι νίκες της Ν. Ιωνίας και τις Προσοτσάνης, ενώ Κοζάνη και Αλεξανδρούπολη ήρθαν ισόπαλες στο μεταξύ τους παιχνίδι. Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

ΠΑΣ Φιλώτας - Α. Π. Σ Φίλιππος Βεροίας 12-12

Πεντάλεπτα:5’2-1, 10’2-2, 15’5-5, 20’7-7 (ημίχρονο)

25’8-8, 30’9-9, 35’12-10, 40’12-12 (τελικό)

ΠΑΣ Φιλώτας

Ζαρογιάννη Β.3, Δάρβαρη Κλ., Δούμκου Κ., Μαρκοπούλου Κ., Καραπαναγιωτίδου Μ., Μάντζη Δ., Μπουϊκλή Ι., Πασπαλή Ε.4, Πόπτση Ε., Πουλεκάκη Σ.2 ,Ρωμανίδου Α.2, Subashi L., Ταφάκη Ε.1, Τσέκου Β.

Α. Π. Σ Φίλιππος Βεροίας (Παπαδόπουλος)

Γαβριηλίδου Δ., Γαβριηλίδου Α., Βασιλείου Μ., Βασιλειάδου Σ., Ναβροζίδου Κ.2, Νικολοπούλου Ε.2, Κουμτσίδου Μ., Καραγιανοπούλου Ι., Δημουλιάρα Ε., Καραμήτσου Ε., Εμμανουηλίδου Σ., Τσιγκαροπούλου Α.6, Παπαδοπούλου Κ., Τσιμπουλά Π., Τσιουρβά Σ.1, Καραγιουβάνη Μ.,Ζηλιακούδη Μ.1

Διαιτητές: Σιαπανίδης-Παρασκευούδης

 

Ο.Φ. Νέας Ιωνίας- Α.Ο. Φαίαξ Κέρκυρας 29-14

Πεντάλεπτα:5’3-3, 10’6-5, 15’11-5, 20’13-7 (ημίχρονο)

25’16-9, 30’22-14, 35’27-14, 40’29-14

Ο.Φ. Νέας Ιωνίας (Κουτρούλης):

Gjyrdyku A., Καραμερτζάνη Μ., Κατσίπη Μ., Κοσιφίδου Θ.2, Κοτρώτσιου Σ.3, Μάρη Θ., Μαρκούρη Α., Μαύρου Ε., Παγιωτά Β.2, Πανούση Χ.9, Ρούπα Α.1, Σακιζλή Κ.4, Τσερέμπεϊ Ν., Φιλιππα Μ., Χατζηχριστοφόρου Ε., Χρήστου Μ. Χρυσοκεντή Δ.8, Χρυσολώρα Π.

Α.Ο. Φαίαξ Κέρκυρας (Βαρζακάκος)

Πλασκασοβίτη Θ., Στεργίου Β., Προβατά Σπ., Αναλυτή Π., Κυριακίδη Μ., Βαρζακάκου Σ., Σκορδίλη Ευτ., Κουλούρη Γ.9, Ντράνου Μ., Σκουρτάϊ Α.1, Μοναστηριώτη Ν., Χριστακέα Ηλ., Κουλουρίδη Β., Μικάλεφ Κ., Πρωτοψάλτη Μ.3, Μάστορα Αικ., Μπατσούλη Ι., Σουρβίνου Δ.1

Διαιτητές: Σαπανίδης-Παρασκευούδης

 

Εθνικός Κοζάνης- Α.Σ. Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 13-13

Πεντάλεπτα:5’0-1, 10’2-3, 15’5-4, 20’7-6 (ημίχρονο)

25’10-9, 30’12-12, 35’13-13, 40’ 13-13 (τελικό)

Εθνικός Κοζάνης (Παπαδόπουλος-Βλάχος)

Ιωαννίδου Αν., Φλώρου Κ., Χατζηστεφάνου Α., Μπούκου Ειρ., Δαγκλή Δ., Γκιάτα Μ.7, Μπούρου Ε.2, Βελώνη Θ., Αλεξανδρίδου Μ., Βέττα Ρ., Αργύρη Ρ., Βαρτζώκα Χρ.,

Κουντουρά Σ.2, Πεσλή Ελ., Γκαμπούρα Δ.2, Χατζησαββίδου Σ., Μουρατίδου Αρ., Λάσπα Χρ., Καπρινιώτη Αθ., Φλώρου Αθ., Κουρού Ε., Νικολάου Στ., Νίκου Β.

 

Α.Σ. Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης ( Ποντισίδης-Φαλέκα)

Καραντάνη Κ., Παπατζελάκη Φ., ΚαλλογιαννίδουΕ., Δημητριάδου Δ., Κεπεσίδου Ν.9, Καλαϊτζή Ι., Δαλή Β., Βαλσαμίδου Μ., Σολακούδη Δ.2, Μανασή Δ., Βαρσάμη Στ.1, Χωρινού Αν.1

Διαιτητές:Αποστολίδης-Σιορίκης

 

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαία- RK Taurunum Beograd 19-24

Πεντάλεπτα:5’1-5, 10’5-8, 15’6-12, 20’9-14 (ημίχρονο)

25’12-17, 30’15-20, 35’17-23, 40’19-24 (τελικό)

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαία (Ποιμενίδου)

Μπουλταδάκη Β., Τσόχα Ανδρ., Κατσούνη Ανθ., Μανωλούδα Θ.2, Μήγγα Ν.1, Ντουρβατσή Ι.4, Μόσχου Θ.4, Παναγιωτίδου Φ., Μαλέα Μ.2, Ασκεπίδου Ν.3, Κουκμίση Μ.2, Τσιγαρίδα Αθ.1

RK Taurunum Beograd (Bojan Frleta)

Rakic 2, Mihajlovic, Djordjevic 2, Νanic 1, Stefanovic 2, Radosavljevic 1, Rankovic, Djuran 4, Mitrovic, Aleksic 3, Mocic 2, Cvijanovic, Stojanovic, Ignjatovic 2, Lukic 5.

Διαιτητές: Αποστολίδης-Σιορίκης

 

Γ.Α.Σ. Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών- Α.Ε.Π. Πανόραμα 15-18

Πεντάλετα:5’1-2, 10’3-5, 15’5-8, 20’5-11 (ημίχρονο)

25’8-13, 30’9-18, 35’12-18, 40’15-18

Γ.Α.Σ. Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών (Γιάντση)

Σωτηριάδου Ε.2, Ντιμτσούδη Στ., Τομίδου Μ.7, Ανδρίτσου Μ.1, Καδίγκου Σ., Πατσάνη Αγγ.2, Θέμελη Δ.3, Θεοδωράκογλου Χρ., Ματζίρη Μ., Βαρδιανιάν Μ., Καφετζή Μ., Παυλίδου Σ., Πέγιου Μ.

Α.Ε.Π. Πανόραμα (Κανσίζογλου)

Βράμπα Ε.8, Γρατσονίδου Β., Κουκλοτίδου Ειρ.1, Κουκλοτίδου Ελ., Μανίνη Π., Παπαδοπούλου Γ.3, Παπαδοπούλου Α.2, Παρτάλη Δ.2, Σπανού Χρ., Τσάρτσιου Μ.,Carcim M.2

Διαιτητές: Αποστολίδης-Σιορίκης

 

Φ.Σ.Αρίων Πτολεμαϊδας - Α.Ο. «Ακρίτες 2005» Κ.Νευροκοπίου 12-39

Πεντάλεπτα:5’0-4, 10’1-7, 15’4-13, 20’5-16 (ημίχρονο)

25’10-21, 30’11-28, 35’12-34, 40’12-39

Φ.Σ.Αρίων Πτολεμαϊδας

Ασιανού Χρ.2, Γαριοφουλίδου Ε.3, Γιώβη Αν., Ελευθεριάδου Ε., Ελευθεριάδου Δ., Ζανίδου Μ.4, Μαλακόζη Τ.1, Χρυσανθίδου Π., Χρυσανθίδου Μ., Σιδηροπούλου Α., Τερζοπούλου Αν1.,Χατζηευστρατίου Σπ.1

Α.Ο. «Ακρίτες 2005» Κ.Νευροκοπίου (Σωτηρόπουλος)

Αλεξίου Μ.3, Παπαδοπούλου Π.8, Σπυριδοπούλου Στ.7, Τσαϊρίδου Π.6, Χατζηκωνσταντίνου Ε.1, Αμβροσιάδου Β.9, Μαστού Μ., Μαυροπούλου Αικ.3, Φιλιππίδου Μ., Αμαραντίδου Π.1, Κοπανέλου Ανθ.3, Σαλπιγκτίδου Ρ., Ωραιοπούλου Ε., Μαστού Ε., Πασχάλη Δ.

Διαιτητές: Μαυρίδης-Τομίδης

 

Α.Ο. Προσοτσάνης 2- Α.Ο. Δήμου Κορυδαλλού 14-19

Πεντέλεπτα:5’2-3, 10’3-7, 15’4-8, 20’6-8 (ημίχρονο)

25’8-13, 30’10-14, 35’11-16, 40’14-19 (τελικό)

Α.Ο. Προσοτσάνης 2 (Κιάκος-Δρανόβαλης)

Τσαουσίδου Χρ.1, Γαϊδατζή Αν.4, Μαλουμίδου Αν.1, Βούτσηλα Θ.2, Ιωαννίδου Σ., Ναλβάντη Β.1, Σαμαρά Μ., Νούση Σ.2, Βόλακλη Κ.2, Τσιαμουρά Ε.1, Κόμσιου Γ., Ιωαννίδου Α.          

Α.Ο. Δήμου Κορυδαλλού (Πανούτσου)

Βελιδάκη Αι., Κομματά Φρ.4, Πάνου Α., Γαμβρούδη Μ., Δεδάκη Στ., Kroj V., Γιαννικάκη Σ.10, Κυριακού Σ., Αχλαδιώτη Μ.5, Γκουλή Ειρ., Μυλωνά Δ., Μαστραντώνα Β.

Διαιτητές: Κινατζίδης-Φωτακίδης

 

Α.Ο. Προσοτσάνης 1- ΓΑΣ Καματερού 31-13

Πεντάλεπτα:5’6-1, 10’8-2, 15’11-4, 20’16-5 (ημίχρονο)

25’18-7, 30’23-9, 35’26-11, 40’31-13 (τελικό)

Α.Ο. Προσοτσάνης 1 (Κιάκος-Δρανόβαλης)

Σεβδίλη Α.5, Κατσιγιάννη Ε.5, Μωυσιάδου Β.5, Δικμάνη Χρ.4, Τσαλκίδου Αν., Δουλκερίδου Δ.3, Παναγιωτίδου Κ.2, Καλαϊτζίδου Ι.4, Ιωαννίδου Μ.1, Γαϊρετίδου Στ.2, Καπαγερίδου Π., Λεωνίδου Ε.

ΓΑΣ Καματερού (Σκοδριανός)

Χριστοδούλου Ο., Σωτηροπούλου Γ.2, Αλευρά Κ.3, Δαμάσκου Ε.4, Μανουσάκη Μ.3, Φακινού Σ., Λιβερδά Ζ., Λοίζου Π., Κούρτη Σ.1, Βαρφή Να., Μεγαγιάννη Ε.

Διαιτητές: Κινατζίδης-Φωτακίδης

 

Δ.Α.Σ. Ζεφυρίου- Α.Π.Σ. Φέρωνας   15-5

Πεντάλεπτα:5’2-2, 10’3-2, 15’5-2, 20’6-3 (ημίχρονο)

25’8-3, 30’11-3, 40’15-5

Δ.Α.Σ. Ζεφυρίου

Κουτροδήμου Α., Παπαδοπούλου Σ., Πατρώνη Α.4, Περάκη Α., Ρούππα Αικ.1 Σαλτοριάδου Αν,

Σπηλιοπούλου Ι., Σωτηροπούλου Αν., Φεύγα Μ., Ψαρρή Αντ.8,Ψαριώτη Ε.2

Α.Π.Σ. Φέρωνας (Κουμιτσάρσκα)

Πετροπούλου Ε 3, Γκατζή Σ., Κωστογλίδου Χ., Γερουλίδου Αικ.1, Γιαρίκη Μ., Αλεξανδρίδου Δ.1, Λιάκου Χρ., Μουρατίδου Μ., Τσακιρίδου Ε., Ζαχοπούλου Ρ., Παντή Γ., Αλαμπουρινού Δ., Γιαννοπούλου Π.   

Διαιτητές: Μαυρίδης-Τομίδης

 

Γ.Α.Α.Σ. Ορφέας-ΕΒΗΛ Κατερίνης -Α.Π.Ε.Σ. Καπανδρίτι 21-8

Πεντάλεπτα:5’1-0, 10’3-0, 15’5-1, 20’9-1 (ημίχρονο)

25’12-3, 30’15-5, 35’18-6, 40’21-8

Γ.Α.Α.Σ. Ορφέας-ΕΒΗΛ Κατερίνης

Hyko A., Σαλαβάρη Ι.4, Βαμβακάκη Ε., Κακάνη Α.1, Κουτσιμάνη Σ.1, Δαϊκοπούλου Ε.3, Κούρτη Ρ.2, Κιουρτζίδου Μ., Κατσαρά Αγγ.5, Μητσάλα Μ., Τσακνάκη Ε.4, Στρογγυλλού Γ.1

Α.Π.Ε.Σ. Καπανδρίτι

Ντόφη Ν.3, Παπαιωάνννου Μ., Γκιουρέ Κ., Καλλιγά Μ., Μπρεάνου Μ.3, Μπρεάνου Χρ.1, Μαυροειδή Ευ.1, Κουλαλόγλου Μ., Πλήση Ι., Σπαθή Δ., Βονεμπέργκερ Μ., Τσικνή Αγγ., Αναστασίου Β.

Διαιτητές: Μαυρίδης-Τομίδης


Share

Αναζήτηση

Διαφήμιση

Επόμενος Αγώνας

Α2 Γυναικών

Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
vs
ΑΚΡΙΤΕΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
 Ημερομηνία  Ώρα
25/11/17 17:00

Β΄ Εθνική Ανδρών

Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
vs
 Ημερομηνία  Ώρα

Βαθμολογίες

Α2 Γυναικών - 3ος Όμιλος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
Α.Ο.ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
0
ΚΥΚΛΩΠΕΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
0
ΟΛ.Α. ΔΡΑΜΑΣ
0
ΔΡΑΜΑ ΄86
0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

0

Α.Σ. ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ                                                                             
   0

Β΄ Εθνική Ανδρών

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


 

258360

Δήμος Προσοτσάνης | Link2 | Link3

Copyright © 2012. All Rights Reserved.

Google+