Ξεκίνησε το «Μενοίκιο Cup»

IMG 4895Αποτελέσματα και βαθμολογία.


Με δυνατούς αγώνες ξεκίνησε η πανελλήνια τελική φάση παγκορασίδων Α΄ στην Προσοτσάνη και το Νευροκόπι.

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της 1ης ημέρας:

Ο.Φ.Νέας Ιωνίας – Α.Ο. Προσοτσάνης 2 38-09

Πεντάλεπτα: 5΄6-1, 10΄13-1, 15΄17-2, 20΄21-04 (ημίχρονο)

25΄26-05, 30΄32-06, 35΄35-08, 40΄38-09 (τελικό)

Ο.Φ. Νέας Ιωνίας (Κουτρούλης):

Gjyrdyku A., Καραμερτζάνη Μ., Κατσίπη Μ. 1, Κοσιφίδου Θ., Κοτρώτσιου Σ. 13, Μάρη Θ., Μαρκούρη Α. 2, Μαύρου Ε. 1, Παγιωτά Β., Πανούση Χ. 5, Ρούπα Α. 1, Σακιζλή Κ. 8, Τσερέμπεϊ Ν., Φιλιππα Μ., Χατζηχριστοφόρου Ε. 1, Χρήστου Μ. Χρυσοκεντή Δ. 6, Χρυσολώρα Π.

Α.Ο. Προσοτσάνης 2 (Κιάκος-Δρανόβαλης)

Τσαουσίδου Χρ., Γαϊδατζή Αν. 3, Μαλουμίδου Αν., Βούτσηλα Θ. 3, Ιωαννίδου Σ., Ναλβάντη Β., Σαμαρά Μ., Νούση Σ. 2, Βόλακλη Κ., Τσιαμουρά Ε., Κόμσιου Γ., Ιωαννίδου Α.

Διαιτητές: Φωτακίδης Κινατζίδης

 

Α. Π. Σ Φίλιππος Βεροίας- Α.Π.Ε.Σ. Καπανδρίτι 16-9

Πεντάλεπτα: 5΄02-01, 10΄04-01, 15΄05-01, 20΄08-03 (ημίχρονο),

25΄10-04, 30΄12-04, 35΄16-08, 40΄16-09 (τελικό).

Α. Π. Σ Φίλιππος Βεροίας (Παπαδόπουλος)

Γαβριηλίδου Δ., Γαβριηλίδου Α., Βασιλείου Μ., Βασιλειάδου Σ., Ναβροζίδου Κ. 3, Νικολοπούλου Ε., Κουμτσίδου Μ., Καραγιανοπούλου Ι., Δημουλιάρα Ε., Καραμήτσου Ε. 1, Εμμανουηλίδου Σ. 3, Τσιγκαροπούλου Α. 5, Παπαδοπούλου Κ. 1, Τσιμπουλά Π., Τσιουρβά Σ. 3, Καραγιουβάνη Μ.

Α.Π.Ε.Σ. Καπανδρίτι

Ντόφη Ν., Παπαιωάνννου Μ., Γκιουρέ Κ., Καλλιγά Μ., Μπρεάνου Μ., Μπρεάνου Χρ. 3, Μαυροειδή Ευ. 2, Κουλαλόγλου Μ., Πλήση Ι., Σπαθή Δ. 1, Βονεμπέργκερ Μ., Τσικνή Αγγ. 3, Αναστασίου Β.

Διαιτητές: Φωτακίδης Κινατζίδης

 

Α.Ο. Προσοτσάνης 1- Δ.Α.Σ. Ζεφυρίου 28-04

Πεντάλεπτα: 5΄05-01, 10΄10-02, 15΄12-02, 20΄13-2 (ημίχρονο)

25΄18-02, 30΄19-03, 35΄23-04, 40΄28-04.

Α.Ο. Προσοτσάνης 1 (Κιάκος-Δρανόβαλης)

Σεβδίλη Α. 6, Κατσιγιάννη Ε. 6, Μωυσιάδου Β. 3, Δικμάνη Χρ. 2, Τσαλκίδου Αν. 3, Δουλκερίδου Δ. 1, Παναγιωτίδου Κ. 2, Καλαϊτζίδου Ι. 3, Ιωαννίδου Μ. 1, Γαϊρετίδου Στ., Καπαγερίδου Π. 1, Λεωνίδου Ε.

Δ.Α.Σ. Ζεφυρίου

Κουτροδήμου Α. 1, Παπαδοπούλου Σ., Πατρώνη Α. 2, Περάκη Α., Ρούππα Αικ. Σαλτοριάδου Αν., Σπηλιοπούλου Ι., Σωτηροπούλου Αν., Φεύγα Μ., Ψαρρή Αντ.1.

Διαιτητές: Σαπανίδης-Ηλιάδης.

 

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαία- Α.Ο. Δήμου Κορυδαλλού 22-12

Πεντάλεπτα: 5΄02-01, 10΄07-01, 15΄07-03, 20΄08-04 (ημίχρονο)

25΄13-04, 30΄17-06, 35΄18-11, 40΄22-12 (τελικό).

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαία (Ποιμενίδου)

Μπουλταδάκη Β., Τσόχα Ανδρ., Κατσούνη Ανθ., Μανωλούδα Θ. 5, Μήγγα Ν., Ντουρβατσή Ι. 6, Μόσχου Θ. 1, Παναγιωτίδου Φ., Μαλέα Μ. 6, Ασκεπίδου Ν., Κουκμίση Μ. 3, Τσιγαρίδα Αθ.1.

Α.Ο. Δήμου Κορυδαλλού (Πανούτσου)

Βελιδάκη Αι. 2, Κομματά Φρ. 1, Πάνου Α. 2, Γαμβρούδη Μ., Δεδάκη Στ.2, Kroj V., Γιαννικάκη Σ. 2, Κυριακού Σ. 1, Αχλαδιώτη Μ. 1, Γκουλή Ειρ., Μυλωνά Δ., Μαστραντώνα Β. 1.

Διαιτητές:Σαπανίδης-Ηλιάδης.

 

RK Taurunum Beograd- Α.Σ. Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 21-20

Πεντάλεπτα: 5΄04-02, 10΄07-03, 15΄08-05, 20΄10-08 (ημίχρονο)

25΄14-10, 30΄17-13, 35΄19-17, 40΄21-20 (τελικό).

RK Taurunum Beograd (Bojan Frleta)

Rakic 1, Mihajlovic, Djordjevic 1, Nanic, Stefanovic, Radosavljevic 2, Rankovic, Djuran 4, Mitrovic, Aleksic 1, Mocic 2, Cvijanovic, Stojanovic, Ignjatovic 3, Lukic 6.

Α.Σ. Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης ( Ποντισίδης-Φαλέκα)

Καραντάνη Κ., Παπατζελάκη Φ., ΚαλλογιαννίδουΕ., Δημητριάδου Δ., Κεπεσίδου Ν. 6, Καλαϊτζή Ι. 3, Δαλή Β. 2, Βαλσαμίδου Μ., Σολακούδη Δ. 3, Μανασή Δ., Βαρσάμη Στ. 6, Χωρινού Αν.

Διαιτητές: Φωτακίδης Κινατζίδης

 

Εθνικός Κοζάνης- Γ.Α.Α.Σ. Ορφέας-ΕΒΗΛ Κατερίνης26-18

Πεντάλεπτα: 5΄03-03, 10΄05-05, 15΄08-08, 20΄09-11 (ημίχρονο)

25΄12-13, 30΄15-15, 35΄19-16, 40΄26-18 (τελικό).

Εθνικός Κοζάνης (Παπαδόπουλος-Βλάχος)

Ιωαννίδου Αν., Φλώρου Κ., Χατζηστεφάνου Α., Μπούκου Ειρ. 5, Δαγκλή Δ., Γκιάτα Μ. 10, Μπούρου Ε., Βελώνη Θ., Αλεξανδρίδου Μ., Βέττα Ρ. 2, Αργύρη Ρ. 2, Βαρτζώκα Χρ., Κουντουρά Σ., Πεσλή Ελ., Γκαμπούρα Δ. 1, Χατζησαββίδου Σ., Μουρατίδου Αρ. 6, Λάσπα Χρ., Καπρινιώτη Αθ., Φλώρου Αθ., Κουρού Ε., Νικολάου Στ., Νίκου Β.

Γ.Α.Α.Σ. Ορφέας-ΕΒΗΛ Κατερίνης

Hyko A. 4, Σαλαβάρη Ι. 3, Βαμβακάκη Ε., Κακάνη Α., Κουτσιμάνη Σ., Δαϊκοπούλου Ε., Κούρτη Ρ. 5, Κιουρτζίδου Μ. 1, Κατσαρά Αγγ., Μητσάλα Μ. 1, Τσακνάκη Ε. 1, Στρογγυλλού Γ. 3.

Διαιτητές: Παρασκευούδης-Αποστολίδης.

 

Ακρίτες Νευροκοπίου- Καματερό 16-16

ΠΑΣ Φιλώτας - Α.Ο. Προσοτσάνης 2 22-17

Πεντάλεπτα: 5΄02-02, 10΄05-04, 15΄08-06, 20΄10-10 (ημίχρονο)

25΄12-12, 30΄17-12, 35΄20-16, 40΄22-17 (τελικό)

ΠΑΣ Φιλώτας

Ζαρογιάννη Β. 4, Δάρβαρη Κλ., Δούμκου Κ. 4, Μαρκοπούλου Κ., Καραπαναγιωτίδου Μ., Μάντζη Δ., Μπουϊκλή Ι., Πασπαλή Ε. 4, Πόπτση Ε., Πουλεκάκη Σ. 1,Ρωμανίδου Α. 4, Ταφάκη Ε. 5, Τσέκου Β.

Α.Ο. Προσοτσάνης 2 (Κιάκος-Δρανόβαλης)

Τσαουσίδου Χρ., Γαϊδατζή Αν. 1, Μαλουμίδου Αν., Βούτσηλα Θ. 6, Ιωαννίδου Σ., Ναλβάντη Β. 1, Σαμαρά Μ., Νούση Σ. 1, Βόλακλη Κ., Τσιαμουρά Ε. 2, Κόμσιου Γ., Ιωαννίδου Α. 5, Μελαδίνη Μ. 1.

Διαιτητές: Παρασκευούδης-Σιορίκης

 

Α.Π.Ε.Σ. Καπανδρίτι- Α.Ο. Φαίαξ Κέρκυρας 13-36

5΄00-05, 10΄03-06, 15΄05-12, 20΄06-18 (ημίχρονο)

25΄06-23, 30΄07-28, 35΄11-32, 40΄13-36 (τελικό).

Α.Π.Ε.Σ. Καπανδρίτι

Ντόφη Ν. 1, Παπαιωάνννου Μ. 1, Γκιουρέ Κ., Καλλιγά Μ., Μπρεάνου Μ. 1, Μπρεάνου Χρ. 2, Μαυροειδή Ευ. 4, Κουλαλόγλου Μ. 1, Πλήση Ι. 2, Σπαθή Δ. 1, Βονεμπέργκερ Μ., Τσικνή Αγγ., Αναστασίου Β.

Α.Ο. Φαίαξ Κέρκυρας (Βαρζακάκος)

Πλασκασοβίτη Θ., Στεργίου Β. 1, Προβατά Σπ. 1, Αναλυτή Π., Κυριακίδη Μ. 6, Βαρζακάκου Σ. 2, Σκορδίλη Ευτ., Κουλούρη Γ. 11, Ντράνου Μ., Σκουρτάϊ Α. 1, Μοναστηριώτη Ν., Χριστακέα Ηλ. 1, Κουλουρίδη Β., Μικάλεφ Κ., Πρωτοψάλτη Μ., Μάστορα Αικ. 9, Μπατσούλη Ι. 4, Σουρβίνου Δ.

 

Γ.Α.Σ. Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών- Α.Ο. Δήμου Κορυδαλλού17-15

Πεντέλεπτα: 5΄03-03, 10΄05-04, 15΄08-04, 20΄12-06 (ημίχρονο)

25΄14-08, 30΄15-10, 35΄16-14, 40΄17-15 (τελικό).

Γ.Α.Σ. Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών (Γιάντση)

Σωτηριάδου Ε., Ντιμτσούδη Στ., Τομίδου Μ. 9, Ανδρίτσου Μ. 6, Καδίγκου Σ., Πατσάνη Αγγ. 1, Θέμελη Δ., Θεοδωράκογλου Χρ., Ματζίρη Μ., Βαρδιανιάν Μ., Καφετζή Μ., Παυλίδου Σ., Πέγιου Μ.

Α.Ο. Δήμου Κορυδαλλού (Πανούτσου)

Βελιδάκη Αι., Κομματά Φρ. 7, Πάνου Α., Γαμβρούδη Μ., Δεδάκη Στ. 1, Kroj V. 1, Γιαννικάκη Σ. 1, Κυριακού Σ., Αχλαδιώτη Μ. 5, Γκουλή Ειρ., Μυλωνά Δ., Μαστραντώνα Β.

Διαιτητές: Μαυρίδης-Τομίδης

 

Φ.Σ.Αρίων Πτολεμαϊδας - Δ.Α.Σ. Ζεφυρίου19-13

Πεντάλεπτα: 5΄ 03-03, 10΄05-03, 15΄08-04, 20΄11-06 (ημίχρονο)

25΄15-08, 30΄16-10, 35΄18-11, 40΄19-13.

Φ.Σ.Αρίων Πτολεμαϊδας

Ασιανού Χρ. 1, Γαριοφουλίδου Ε. 3, Γιώβη Αν. 9, Χατζηευστρατίου Σ. 2., Ζανίδου Μ., Μαλακόζη Τ., Χρυσανθίδου Π. 3, Χρυσανθίδου Μ. 1, Σιδηροπούλου Α., Τερζοπούλου Αν.

Δ.Α.Σ. Ζεφυρίου

Κουτροδήμου Α. 2, Παπαδοπούλου Σ., Πατρώνη Α. 6, Περάκη Α., Ρούππα Αικ. 1 Σαλτοριάδου Αν., Σπηλιοπούλου Ι. 2, Φεύγα Μ., Ψαρρή Αντ. 2. Ψαριώτη Ε.

Διαιτητές: Μαυρίδης-Τομίδης

 

Γ.Α.Α.Σ. Ορφέας-ΕΒΗΛ Κατερίνης- Άρης Νικαίας

Πεντάλεπτα: 5΄04-01, 10΄09-03, 15΄12-04, 20΄17-04 (ημίχρονο)

25΄21-07, 30΄25-08, 35΄28-10, 40΄30-11

Γ.Α.Α.Σ. Ορφέας-ΕΒΗΛ Κατερίνης

Hyko A. 4, Σαλαβάρη Ι 2., Βαμβακάκη Ε., Κακάνη Α. 6, Κουτσιμάνη Σ., Δασκαλοπούλου Ε. 5, Κούρτη Ρ., Κιουρτζίδου Μ., Κατσαρά Αγγ., Μητσάλα Μ. 6, Τσακνάκη Ε 5., Στρογγυλλού Γ. 2.

Άρης Νικαίας (Κυριακίδου-Καραγιάννη)

Σγουλέτα Σ. 2, Πυρομάλλη Μ. 5, Σταυροπούλου Ι., Ζαφειράκη Κ., Μόσχου Κ. 2, Κερασιώτη-Βογιατζόγλου Α., Μπουλούκου Ε. 1, Πασχαλούδη Ε., Συρίγου Σ., Δερμάτη Ε. 1, Τσιρακίδου Μ., Φεργαδιώτη Μ.,

Διαιτητές: Φωτακίδης-Κινατζίδης

 

Α.Ο. «Ακρίτες 2005» Κ.Νευροκοπίου- Α.Π.Σ. Φέρωνας

Πεντάλεπτα: 5΄05-01, 10΄08-03, 15΄11-03, 20΄14-05 (ημίχρονο)

25΄17-05, 30΄23-05, 35΄26-05, 40΄29-06.

Α.Ο. «Ακρίτες 2005» Κ.Νευροκοπίου (Σωτηρόπουλος)

Αλεξίου Μ. 1, Παπαδοπούλου Π. 3, Σπυριδοπούλου Στ. 11, Τσαϊρίδου Π. 3, Χατζηκωνσταντίνου Ε., Αμβροσιάδου Β. 7, Μαστού Μ., Μαυροπούλου Αικ. 1, Φιλιππίδου Μ., Αμαραντίδου Π., Κοπανέλου Ανθ. 3, Σαλπιγκτίδου Ρ., Ωραιοπούλου Ε., Μαστού Ε., Πασχάλη Δ.

Α.Π.Σ. Φέρωνας (Κουμιτσάρσκα)

Πετροπούλου Ε. 6, Γκατζή Σ., Κωστογλίδου Χ., Γερουλίδου Αικ., Γιαρίκη Μ., Αλεξανδρίδου Δ., Λιάκου Χρ., Μουρατίδου Μ., Τσακιρίδου Ε., Ζαχοπούλου Ρ., Παντή Γ., Αλαμπουρινού Δ., Γιαννοπούλου Π.   

Διαιτητές: Σαπανίδης-Ηλιάδης

 

Α.Σ. Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης-Α.Ε.Π. Πανόραμα

Πεντάλεπτα: 5΄04-01, 10΄06-02, 15΄08-02, 20΄10-04 (ημίχρονο)

25΄11-07, 30΄12-08, 35΄16-10, 40΄19-14 (τελικό).

Α.Σ. Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης ( Ποντισίδης-Φαλέκα)

Καραντάνη Κ., Παπατζελάκη Φ., ΚαλλογιαννίδουΕ., Δημητριάδου Δ. 1, Κεπεσίδου Ν. 10, Καλαϊτζή Ι. 3, Δαλή Β., Βαλσαμίδου Μ., Σολακούδη Δ. 1, Μανασή Δ., Βαρσάμη Στ. 2, Χωρινού Αν. 2.

Α.Ε.Π. Πανόραμα (Κανσίζογλου)

Βράμπα Ε. 4, Γρατσονίδου Β. 1, Κουκλοτίδου Ειρ.1, Κουκλοτίδου Ελ. 5, Carciu 2, Παπαδοπούλου Γ. 1, Παπαδοπούλου Α., Παρτάλη Δ., Σπανού Χρ.

Διαιτητές: Σαπανίδης-Ηλιάδης

Α΄

ΟΦΝ.ΙΩΝΙΑΣ                 2

ΠΑΣ ΦΙΛΩΤΑΣ              2

ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ 2           0

 

Β΄

ΦΑΙΑΞ ΚΕΡΚΥΡΑΣ         2

ΦΙΛΙΠΠΟΣ                       2

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ                  0

 

Γ΄

ΠΥΛΑΙΑ                       2

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ                 2

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ            0

 

Δ΄

ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ 1    2

ΑΡΙΩΝ                     2

ΖΕΦΥΡΙ                   0

 

Ε΄

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ         3

ΚΑΜΑΤΕΡΟ          1

ΦΕΡΩΝΑΣ             0

 

Ζ΄

ΚΟΖΑΝΗ              2

ΟΡΦΕΑΣ               2

ΝΙΚΑΙΑ                0

 

Η΄

ΒEOGRAD            2

ΚΥΚΛΩΠΕΣ         2

ΠΑΝΟΡΑΜΑ        0


Share

Αναζήτηση

Διαφήμιση

Επόμενος Αγώνας

Α2 Γυναικών

Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
vs
ΑΚΡΙΤΕΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
 Ημερομηνία  Ώρα
25/11/17 17:00

Β΄ Εθνική Ανδρών

Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
vs
 Ημερομηνία  Ώρα

Βαθμολογίες

Α2 Γυναικών - 3ος Όμιλος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
Α.Ο.ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
0
ΚΥΚΛΩΠΕΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
0
ΟΛ.Α. ΔΡΑΜΑΣ
0
ΔΡΑΜΑ ΄86
0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

0

Α.Σ. ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ                                                                             
   0

Β΄ Εθνική Ανδρών

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


 

258359

Δήμος Προσοτσάνης | Link2 | Link3

Copyright © 2012. All Rights Reserved.

Google+