``Prosotsani Spring handball camp``

 

afisa2-aop-2spring-camp

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΑΓΩΝΩΝ

 

ΟΜΙΛΟΙ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

 

ΟΜΙΛΟΣ 1                              ΟΜΙΛΟΣ 2                       ΟΜΙΛΟΣ 3

1. ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ             6 ΑΟ ΑΝΟΙΞΗ                          9   ΑΕΡΩΠΟΣ

3 ΚΩΡΩΠΙ                                  4 ΔΡΑΜΑ 1986               8 ΙΕΚ ΞΥΝΗ ΔΙΚΕΑΣ

2. ΦΙΛΙΠΠΟΣ                                5 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ                        7 PLOESTI

 

 

                                                        ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

 

     ΟΜΙΛΟΣ   1                                                   ΟΜΙΛΟΣ   2  

1   ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 1                                       5   ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2

2       ΖΕΦΥΡΙ                                                               6   ΦΙΛΙΠΠΟΣ

3       PLOESTI                                                              7   ΠΑΝΟΡΑΜΜΑ

4 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ                                                   8 ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ                            

 

ΤΕΤΑΡΤΗ   04 ΜΑΪΟΥ 2016

 

       14:00 ΑΦΙΞΗ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

       14:30   ΤΕΧΝΙΚΗ ΣΥΣΚΕΨΗ

6-5 15:30 – 16:10   Α.Ο . ΑΝΟΙΞΗ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ   Π/Π

1-2 16:15 - 17:55   ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 1 – ΑΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ Π/Κ  

9-7 17:00 - 17:40   ΑΕΡΩΠΟΣ – PLOESTI Π/Π

8-6 17:45 - 18:25   ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π/Κ

2-3 18:30 - 19:10   ΦΙΛΙΠΠΟΣ – ΚΟΡΩΠΙ   Π/Π  

7-5 19:15 - 19:55   ΠΑΝΟΡΑΜΜΑ – ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2   Π/Κ

9-8 20:00 - 20:40   ΑΕΡΩΠΟΣ - ΙΕΚ ΞΥΝΗ ΔΙΚΕΑΣ   Π/Π

3-4 20:45 - 21:30   PLOESTI – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ Π/Κ

                                  

ΠΕΜΠΤΗ 05 ΜΑΪΟΥ 2016

 

1-2 08:30 – 09:10   ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ   Π/Π

1-3 09:15 – 09:55   ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 1 – PLOESTI Π/Κ

4-5 10:00 - 10:40   ΔΡΑΜΑ 1986 – ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ   Π/Π

5-7 10:45 - 11:25   ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2 – ΠΑΝΟΡΑΜΑ Π/Κ

1-3 11:30 - 12:10   ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΚΟΡΩΠΙ Π/Π

6-8 12:15 - 12:55   ΦΙΛΙΠΠΟΣ – ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ Π/Κ

7-8 13:00 - 13:40   PLOESTI – ΙΕΚ ΞΥΝΗ ΔΙΚΕΑΣ

2-4 13:45 - 14:25 ΖΕΦΥΡΙ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ   Π/Κ

4-6 14:30 – 15:10   ΔΡΑΜΑ 1986 – ΑΟ ΑΝΟΙΞΗ

5-8 15:15 – 15:55   ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2 - ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ Π/Κ

       16:00 - 16:40  C1 – C2     Π/Π

6-7 16:45 - 17:25   ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ   Π/Κ

       17:30 - 18:10   Β1 - Β2     Π/Π

2-3 18:15 - 18:55   ΖΕΦΥΡΙ – PLOESTI   Π/Κ

       19:00 - 19:40 Α1 – Α2     Π/Π

1-4 19:45 - 20:25   ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 1 – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ Π/Κ

       20:30 - 21:10   C1 - C3     Π/Π

        

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 06 ΜΑΪΟΥ   2016

                          

08:30 – 09:10    Β1 - Β3     Π/Π

2-6 09:15 – 09:55   ΖΕΦΥΡΙ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π/Κ

10:00 - 10:40    Α1-   Α3     Π/

3-7 10:45 - 11:25   PLOESTI – ΠΑΝΟΡΑΜΑ Π/Κ

11:30 - 12:10    C2-   C3     Π/Π

4-8 12:15 - 12:55   ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

13:00 - 13:40      Β2 - Β3     Π/Π

1-6 13:45 - 14:25   ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ1 – ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π/Κ

14:30 – 15:10      Α2 - Α3     Π/Π

2-5 15:15 – 15:55    ΖΕΦΥΡΙ – ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2 Π/Κ

16:00 - 16:40     1ος Α – 3ος Β   Π/Π

3-8 16:45 - 17:25   PLOESTI – ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ Π/Κ      

17:30 - 18:10     2ος Β – 1ος C Π/Π  

4-7 18:15 - 18:55    ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ Π/Κ      

19:00 - 19:40     3ος C - 1ος Β   Π/Π  

2-8 19:45 - 20:25   ΖΕΦΥΡΙ – ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ   Π/Κ       

20:30 - 21:10     3ος Α - 2ος C   Π/Π

3-5 21:15 – 22:00 PLOESTIAO ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2 Π/Κ      

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ   7    ΜΑΙΟΥ   2016

 

 

                          

08:30 – 09:10     Α2 – Α1   Π/Π

1-7 09:15 – 09:55   ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 1 – ΠΑΝΟΡΑΜΑ Π/Κ

       10:00 - 10:40   Π/Π

3-6 10:45 - 11:25   PLOESTI – ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π/Κ

       11:30 - 12:10   Π/Π

4-5 12:15 - 12:55   ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2 Π/Κ

       13:00 - 13:40   Π/Π

2-7 13:45 - 14:25   ΖΕΦΥΡΙ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ Π/Κ  

       14:30 – 15:10     Π/Π

6-4 15:15 – 15:55   ΦΙΛΙΠΠΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ Π/Κ

       16:00 - 16:40   Π/Π    

        16:45 - 17:25   Π/Π    

       17:30 - 18:10   Π/Π    

       18:15 - 18:55   Π/Π      

ΑΠΟΝΟΜΕΣ – ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΟΜΑΔΩΝ

 

. Οι αγώνες του Σαββάτου για τους ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ θα είναι μεταξύ των ομάδων που δεν έχουν συναντηθεί.

Share

Αναζήτηση

Διαφήμιση

Επόμενος Αγώνας

Α2 Γυναικών

Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
vs
ΑΚΡΙΤΕΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
 Ημερομηνία  Ώρα
25/11/17 17:00

Β΄ Εθνική Ανδρών

Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
vs
 Ημερομηνία  Ώρα

Βαθμολογίες

Α2 Γυναικών - 3ος Όμιλος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
Α.Ο.ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
0
ΚΥΚΛΩΠΕΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
0
ΟΛ.Α. ΔΡΑΜΑΣ
0
ΔΡΑΜΑ ΄86
0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

0

Α.Σ. ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ                                                                             
   0

Β΄ Εθνική Ανδρών

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


 

258351

Δήμος Προσοτσάνης | Link2 | Link3

Copyright © 2012. All Rights Reserved.

Google+